ESKULAP BABYAPTEKA MAXIMA

Interniści/Lekarze specjaliści GODZINY PRZYJĘĆ*


PORADNIA DLA DOROSŁYCH
PonWt Śr CzwPt
lek. med.
Dorota Katarelos
8.00-13.008.00-15.30

8.00-15.3012.30-19.00

8.00-13.30
lek. med.
Elżbieta Jurek-Wardega
8.00-15.00 8.00-13.3013.00-18.00
19.00-20.00

8.00-15.00

14.00-20.00
lek. med.
Włodzimierz Lis
8.00-15.30

14.00-18.00
19.00-20.00
8.00-15.00

9.30-14.00
8.00-14.30
lek. med.
Wiesława Szlubowska
8.00-13.008.00-12.30
8.00- 12.008.00-12.30

lek. med.
Dorota Ogłoza
13.00-18.308.00-14.3012.00-18.00

8.00-13.30

8.00-14.00
lek. med.
Anna Chudzik
15.00-19.008.00-10.30
12.00-14.30
8.00-10.30
12.00-14.30
8.00-14.3011.00-16.00
17.00-18.00
lek. med.
Barbara Lis


11.00-14.30
8.00-13.30
lek. med.
Aneta Oleksy
08.00-11.40

10.00-13.308.00-13.00
11.00-14.30
lek. med.
Izabela Dorszewicz
8.00-15.30

12.00-20.00

7.30-11.30
13.00-18.20

14.00-18.00
19.00-20.00




PEDIATRIA Pon Wt Śr Czw Pt
lek. med.
Wiesława Ciach

8.00-12.00
12.00-15.00*
15.00-18.00
14.00-18.00 8.00-12.00



lek. med.
Iwona Jóźwiak-Klatka
8.00-10.30
12.00-14.30
14.30-16.00
17.00-19.00
8.00-11.00

12.00-14.00*
14.00-19.00
8.00-12.00
12.00-14.00*
lek. med.
Urszula Nawrocka
14.00-18.00 


8.00-12.00

10.00-18.00

lek. med.
Anna Chudzik
12.00-15.00*
15.00-19.00
8.00-10.30
12.00-14.00
8.00-10.30
12.00-14.30
8.00-12.00*
12.00-14.30
11.00-16.00
17.00-18.00
lek. med.
Krzysztof Pietrych
8.00-14.0014.00-18.008.00-12.00*
12.00-15.00
15.00-16.00
17.00-19.00
8.00-10.30
12.00-15.00
lek. med.
Katarzyna Nogala-Kowalska
8.00-14.00

8.00-12.00*
12.00-16.00
12.00-16.00
17,00-19.00
8.00-10.30
12.00-14.00
8.00-14.00

lek. med.
Anna Siniarska-Gąsior


8.00-12.00








*dzieci zdrowe

W przypadkach szczególnie uzasadnionych wskazaniami medycznymi (po telefonicznym lub osobistym uzgodnieniu z lekarzem) Przychodnia świadczy usługi w ramach wizyt domowych.
Informacja na temat dni i godzin wizyt domowych poszczególnych lekarzy udzielają pracownicy rejestracji na miejscu lub pod numerem tel. 43 8220045.


SPECJALIZACJANAZWISKOPRZYJMUJE
ALERGOLOG
lek. med.
Emil Florkiewicz




poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

lek. med.
Jolanta Pilarczyk
poniedziałek
AUDIOMETRIA
Audioprotetyk
Alicja Łempicka
wtorek
piątek
Audioprotetyk
Anna Staniucha
wtorek
Audioprotetyk
Witold Stasiak
poniedziałek
CHIRURG NACZYNIOWYdr n. med.
Mariusz Masłowski
czwartek
CHIRURG URAZOWO-ORTOPEDYCZNYlek. med.
Piotr Kowalski
poniedziałek
środa
piątek
lek. med.
Anna Nowacka-Forczmańska
wtorek
czwartek
piątek
lek. med.
Artur Miłek
wtorek
środa
piatek
lek. med.
Witold Szabłowski
środa
CHIRURG OGÓLNYdr n. med.
Witold Olejniczak
poniedziałek
lek. med.
Jan Wajs
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
lek. med.
Michał Chwałkiewicz
poniedziałek
lek. med.
Ireneusz Dawidowski
wtorek
czwartek
piątek
lek. med.
Bogumił Urbaniak
środa
czwartek
lek. med.
Marek Żak
poniedziałek
środa
lek. med.
Dariusz Starnicki
wtorek
CHIRURG (LASEROWE USUWANIE ZMIAN)lek. med.
Józef Konecki
informacje o terminie przyjęć w rejestracji
DERMATOLOGlek. med.
Sylwia Stusek-Janusz
czwartek
lek. med.
Wiesław Brzozowski
poniedziałek
lek. med.
Jacek Schramm
czwartek
lek. med.
Janusz Iwo
środa
DIABETOLOGlek. med.
Piotr Blek
poniedziałek
lek. med.
Aneta Oleksy
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
ENDOKRYNOLOG
prof. dr hab. n. med.
Jan Komorowski
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
prof. dr hab. n. med.
Katarzyna Wińczyk
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
GASTROENTEROLOG, NEFROLOG
dr n. med.
Mirosław Kroczak
wtorek
lek.med.
Marta Dobras
sobota
GINEKOLOG - POŁOŻNIK prof. dr hab. n. med.
Urszula Kowalska-Koprek
poniedziałek
dr n. med.
Marcin Kozanecki
poniedziałek
wtorek
środa
piątek
lek. med.
Alicja Grabicka
środa
lek. med.
Ewa Frymus
wtorek
czwartek
lek. med.
Witold Brzeziński
czwartek

KARDIOLOG
prof. dr hab. n. med.
Jarosław Kasprzak
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
lek. med.
Krzysztof Oleksy
czwartek
lek. med.
Grażyna Bednarczyk
środa
MEDYCYNA PRACYlek. med.
Barbara Lis
środa
lek. med.
Anna Nieradka
poniedziałek
wtorek
czwartek
NEUROLOG lek. med.
Urszula Skorupka
poniedziałek
wtorek
czwartek
NEUROCHIRURG prof. dr hab. n. med.
Marek Zawirski
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
OKULISTAlek. med.
Bożena Gajewska
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
lek. med
Janina Wojtasik
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
OTOLARYNGOLOGdr n. med.
Andrzej Gąsior
poniedziałek
wtorek
środa
lek. med.
Janusz Kowalewski
środa
lek. med. 
Grażyna Włodarczyk-Szturma
wtorek
środa
czwartek
piątek
PEDIATRA-KARDIOLOG DZIECIĘCY prof. dr hab. n. med.
Jerzy Stańczyk
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
PEDIATRA -ZABURZENIA ODPORNOŚCIOWE prof. dr hab. n. med.
Krzysztof Zeman
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
PSYCHIATRA, SEKSUOLOG lek. med.
Grzegorz Kolasiński
czwartek
lek. med.
Monika Radziszewska
wtorek
PSYCHOLOG mgr
Karolina Wieczorek-Zając
piątek
PULMONOLOGdr n. med.
Ewa Zalc-Budziszewska
poniedziałek
lek.med.
Dariusz Kumosiński
środa
czwartek
PULMONOLOG DZIECIĘCY/ ALERGOLOG DZIECIĘCY lek.med.
Jolanta Pilarczyk
poniedziałek
REUMATOLOG lek. med.
Anna Połubińska
poniedziałek
REHABILITANT
lek. med.
Aldona Kowalska
poniedziałek
środa
lek. med.
Ludmiła Jacznik
czwartek
lek.med.
Iwona Jóźwiak-Klatka
wtorek
środa
TORAKOCHIRURGdr n. med.
Mariusz Łochowski
wtorek
UROLOG
dr n. med.
Jerzy Żurek
środa
dr n. med.
Piotr Kaczmarek
środa
lek.med.
Maciej Krata
czwartek
lek.med.
Agnieszka Skrzypek-Mikulska
wtorek
ALERGICZNE TESTY SKÓRNE, SPIROMETRIA
lek. med.
Jolanta Pilarczyk
poniedziałek
dr n. med.
Emil Florkiewicz
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
EKG WYSIŁKOWE lek. med.
Marcin Zając
wtorek
GASTROFIBEROSKOPIA REKTOSKOPIA, KOLONOSKOPIA
dr n. med.
Mirosław Kroczak
wtorek
lek med. 
Marek Frymus
czwartek
lek. med. 
Marta Dobras
sobota
BACC-biopsje cienkoigłowe + USG lek. med.
Jarosław Szwalski
poniedziałek
ECHO - serca prof. dr hab. n. med.
Jarosław Kasprzak
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
lek.med.
Grażyna Bednarczyk
środa
USGlek. med.
Jerzy Szubiga
środa
lek. med.
Jan Skorupka
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
lek. med.
Justyna Mes
informacja o terminach przyjęć w rejestracji
USG stawów biodrowych u dziecilek. med.
Piotr Kowalski
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
USG Doppler
lek. med.
Magdalena Antoszewska
czwartek
lek. med.
Ewa Przybyszewska
poniedziałek
USG ginekologiczno-położniczedr n. med.
Sławomir Graczyk
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
DENSYTOMETRIA
informacja
o terminie badan
w rejestracji



*szczegółowych informacji udzielają pracownicy rejestracji

 

NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKA ESKULAP Sp. z o. o., 98-200 SIERADZ, ul. KS. J. POPIEŁUSZKI 2

created by niceday